PROGRAMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROGRAMLAR

ercan yıldırım

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» MEZAR TAŞI YAZILARI
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 7:29 am tarafından yılmaz

» monopoly 2007
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 5:36 pm tarafından admin

» Pişti 1.5
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 5:01 pm tarafından admin

» ÇARKI FELEK 5.5
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 5:00 pm tarafından admin

» Tavla - Ariston Backgammon 4.62
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:57 pm tarafından admin

» Okey Oyunu 2.1
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:56 pm tarafından admin

» ANKET SİTE NASIL
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:15 pm tarafından admin

» Şiir (Ah Ulan Rıza)
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:15 pm tarafından admin

» Need For speed Carbon Hileleri
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:53 pm tarafından poyraz

En iyi yollayıcılar
admin
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_lcapSiz olsanız Hangisini Alırsınız? I_voting_barSiz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_rcap 
karakule
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_lcapSiz olsanız Hangisini Alırsınız? I_voting_barSiz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_rcap 
krm_1991
poyraz
yılmaz
ali1991
sefa
güiza
holosko
serseri_seko
Anket
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ?
KÖTÜ
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_lcap0%Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
İDARE EDER
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_lcap31%Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_rcap
 31% [ 4 ]
SÜPER
Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_lcap69%Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Vote_rcap
 69% [ 9 ]
Toplam Oylar : 13
Istatistikler
Toplam 21 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: guzellerin_dostu

Kullanıcılarımız toplam 142 mesaj attılar bunda 119 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 17 kişi Ptsi Mayıs 25, 2009 11:35 am tarihinde online oldu.

Siz olsanız Hangisini Alırsınız?

YazarMesaj
admin
Admin
admin

Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Empty
MesajKonu: Siz olsanız Hangisini Alırsınız?   Siz olsanız Hangisini Alırsınız? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 2:37 pm

Satılık Köpek Yavruları" ilanının altında küçücük bir çocuğun kafası gözüktü.

Çocuk dükkan sahibine sordu;
"Köpek yavrularını kaça satıyorsunuz?"

Dükkan sahibi;
"30 dolarla 50 dolar arasında değişiyor fiyatları" dedi.

"Benim 2 dolar 37 sentim var" dedi çocuk, "Bir bakabilir miyim yavrulara?" Dükkan sahibi gülümsedikten sonra bir ıslık çaldı ve kulübeden beş tane yumak halinde yavru çıktı. Yavrulardan biri arkadan geliyordu.

Küçük çocuk yürümekte zorluk çeken sakat yavruyu işaret edip sordu; "Bunun nesi var?"

Dükkan sahibi onun kalça çıkığı olduğunu ve hep sakat kalacağını açıkladı.

Küçük çocuk heyecanlanmıştı. "Ben bu yavruyu satın almak istiyorum."

Dükkan sahibi;
"Hayır, o yavruyu satın alman gerekmiyor. Eğer gerçekten istiyorsan, o yavruyu sana bedava veririm."

Küçük çocuk birden sinirleniverdi.

Dükkan sahibinin gözlerinin içine dik dik bakarak; "Onu bana vermenizi istemiyorum. O da diğer yavrular kadar değerli ve ben fiyatını tam olarak ödeyeceğim. Aslında, size şimdi 2 dolar 37 sent vereceğim ve geri kalan borcumu da her ay 50 sent olarak tamamlayacağım."

Dükkan sahibi çocuğu ikna etmeye çalıştı; "Bu köpeği gerçekten satın almak istediğini sanmıyorum. Bu yavru hiç bir zaman diğer yavrular gibi koşup, zıplayamayacak ve seninle oynayamayacak.

Bunun üzerine küçük çocuk eğildi, pantolonunu sıvadı ve büyük bir metal parçasının desteklediği sakat bacağını dükkan sahibine gösterip tatlı bir sesle,

"Ben de çok iyi koşamıyorum ve bu yavrunun kendisini çok iyi anlayacak bir sahibe gereksinimi var" dedi.
http://pcprogramlar.yetkinforum.com

Siz olsanız Hangisini Alırsınız?
1 sayfadaki 1 sayfası